Phoenix Contact ANT DIR 5900 01 Antenne

Richtantenne, 5 GHz, 9 dBi, +/- 45° Dual Slant, openingshoek h/v 70°/60°, 2* N (female), IP67

€ 234.74

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 


Phoenix Contact FL DUST CVR BK Stofbescherming

Stofbescherming met kleurmarkering, voor SFN-switch en patchhoek, zwart

€ 13.69

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Phoenix Contact FL PLUG GUARD GN Security frame

Security-frame voor SFN-switch en patchvelden, groen

€ 94.38

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Phoenix Contact FL MGUARD RS2000 TX TX VPN Router Aantal ethernet poorten 2 Voedingsspanning (num) 24 V DC

Security Appliance in metalen behuizing, met uitgebreid temperatuurbereik, SD-kaartslot, maximaal 2 VPN-tunnels, 2-click-firewall voor een zeer eenvoudige configuratie, router met NAT/1:1-NAT

€ 899.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Phoenix Contact FL MGUARD SMART2 Router Aantal ethernet poorten 2

Router met intelligente firewall, tot 99 Mbit/s gegevensdoorvoer (Wire Speed Performance), Stateful Inspection Firewall voor maximale veiligheid en uiterst eenvoudige configuratie

€ 619.24

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Weidmüller IE BSS VAPM 24V Flensset Voedingsspanning (num) 24 V

Weidmüller IE-BSS-VAPM-24V Flensset Voedingsspanning (num) 24 V

€ 26.49

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Weidmüller
Product
 

Siemens SCALANCE SFP992 1LH Insteektransceiver

SCALANCE X accessoires, insteekrichting transceiver SFP992 1LH 1x 1000 Mbit/s LC-poort, optisch singlemode glas tot max. 40 km

De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.

€ 939.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Siemens
Product
 

Phoenix Contact FL MEM PLUG MRM Configuratiegeheugen

Verwisselbaar configuratiegeheugen de apparaatinstellingen voor het eenvoudig wisselen en in gebruik nemen. Bovendien is de Media Redundancy Manager (MRM-) -licentie voor gebruik binnen het ...

€ 266.20

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Phoenix Contact FL SFP SX I O module 2891754 Aantal glasvezel poorten 1

De small formfactor pluggable module is een insteekbare in-/uitgangsmodule voor LWL, die wordt toegepast in Gigabit Ethernet. Glasvezelmodule met een golflengte van 850 nm (Short).

€ 181.50

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Siemens Key Plug XM400, W Key Plug

KEY-PLUG XM-400, verwisselbare media voor het ontgrendelen van Layer 3 functies voor SCALANCE XM-400 en het eenvoudige wisselen in geval van een fout, en voor opname van de configuratiegegev...

€ 1109.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Siemens
Product
 

Siemens 6GK59911AD008FA0 Insteektransceiver

SCALANCE X accessoires; insteekkaart transceiver SFP991-1 met conformal coating; 1x 100 Mbit/s LC-poort, optisch; multi-mode glas tot max. 5 km

De teksten voor dit artikel zijn automa...

€ 185.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Siemens
Product
 

Siemens SCALANCE SFP991 1LH 1 Insteektransceiver

SCALANCE X accessoires, insteekrichting transceiver SFP991-1SFP991-1LH+ 1x 100 Mbit/s LC-poort, optisch; single-mode glas tot max. 70 km

De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.

€ 455.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Siemens
Product
 


Phoenix Contact FL RA SF8 Montagerailadapter

Railadapter voor verticale inbouwpositie van de switches.

€ 22.99

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 


Phoenix Contact FL ISOLATOR 1000 RJ RJ Netwerkscheider Aantal ethernet poorten 2

Passieve netwerkisolator voor galvanische scheiding in Ethernet-netwerken. Voor bescherming van Ethernet apparatuur tegen potentiaalverschillen tot 4 kV. Te gebruiken voor communicatiesnelhe...

€ 154.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Phoenix Contact FL SWITCH 4800E P1 Powermodule Voedingsspanning (num) 48 V DC

Netwerkstructuur conform IEC 61850. IEEE 1613.

De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.

€ 266.60

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Phoenix Contact FL COMSERVER UNI 232 422 485 Interfaceomvormer Aantal ethernet poorten 1 Voedingsspanning (num) 24 V DC

Tweede generatie FL COMSERVER UNI ... , seriële apparaatserver van een seriële 232/422/ 485-interface op Ethernet, ondersteunt TCP-, UDP-, Modbus-gateway- en PPP-applicaties, incl....

€ 480.95

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Phoenix Contact ANT OMNI 2459 02 Antenne

Omnidirectionele antenne, 2,4 GHz / 5 GHz, winst 2,5 / 5 dBi, polarisatie: lineair verticaal, openingshoek 2,4 GHz h/v 360°/30°, 5 GHz h/v 360°/16°, N (male), IP68

€ 45.75

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 

Phoenix Contact RAD ISM 2400 ANT OMNI 2 1 RSMA Antenne

Omnidirectionele antenne, 2,4 GHz, 2 dBi, lineair verticaal, 1,5 m kabel, RSMA (male), IP65, impedantie 50 ohm

€ 66.16

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Phoenix Contact
Product
 


Weidmüller IE ANT 3G 806 2170 2 NF Ronde straalantenne

Weidmüller IE-ANT-3G-806-2170-2-NF Ronde straalantenne

€ 109.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Weidmüller
Product
 

Weidmüller IE SFP 1GLSXLC SFP module LAN overdrachtsnelheid 1.000 Mbit s

SFP-module. 0 °C ... +60 °C, Gigabit Ethernet, Multimode, LC-connector, 2 km. Conform IEEE 802.3z (Gigabit-module). Conform IEEE 802.3u (Fast Ethernet-module). Symmetrische LVPECL in...

€ 409.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Weidmüller
Product
 

Siemens SCALANCE SFP992 1ELH Insteektransceiver

SCALANCE X accessoires, insteekrichting transceiver SFP992 1ELH 1x 1000 Mbit/s LC-poort, optisch singlemode glas tot max. 120 km

De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.

€ 2189.00

Meerinformatie

Automatisering Automatisering Siemens
Product